MJESEC HRVATSKE KNJIGE U PRVOJ OŠ.📚✌

U srijedu, 9. listopada ’24. u Maloj školi službeno smo započeli s obilježavanjem Mjeseca hrvatske knjige u Prvoj OŠ📚✌
Gošća nam je bila ugledna dječja književnica Milena Jukić-Bandić, koja je učenicima ukazala na golemu važnost čitanja od najmanjih nogu📖👌
Uz zahvalu za prekrasno književno poslijepodne, obećali smo joj uzvratno druženje u njezinoj mostarskoj OŠ S.S.Kranjčevića jer “knjiga nije hrana, ali je poslastica”😉🤓